Serwis plotera u Klienta (dojazd cała Polska)

Po co komu fachowcy z Plotery24.pl?

Jesteśmy po to by rozwiązywać problemy z Waszymi ploterami.
Wiemy, że przestój to strata. Wiemy, że nie chcesz czekać na serwis 2 tygodnie.
Twój ploter musi zacząć znowu drukować jak najszybciej! Dlatego wsiadamy w nasze auta i jedziemy do Was gdziekolwiek w Polsce – dzisiaj? jutro? pojutrze?

W czym tkwi przewaga serwisantów Plotery24.pl?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze… i czas (a czas to też pieniądz)

MOBILNOŚĆ I SZYBKOŚĆ

Dojeżdżamy na terenie całego kraju – w trybie pogotowia – szybko, bo tego potrzebujesz! Dzisiaj? Jutro? Pojutrze? Nie jesteśmy zbiurokratyzowaną korporacją, ale małym zespołem gotowym do szybkiego „gaszenia pożarów”.

CENA MA ZNACZENIE

Części importujemy sami dużo taniej, zapewniamy tani dojazd, mamy przystępne stawki za każdą roboczogodzinę – serwis plotera nie musi być aż taki drogi jak zwykle!

DOŚWIADCZENIE i WIEDZA

Posiadamy wieloletnie praktyczne doświadczenie w serwisowaniu ploterów, ale także w ich użytkowaniu – dzięki temu na problemy do rozwiązania patrzymy z perspektywy użytkownika! Pomagamy obniżyć koszty przy zachowaniu jakości druku i trwałości maszyn.

Serwis ploterów:

Pegasus – autoryzacja

Dojazd serwisu (km) liczymy z Lublina lub Łodzi – z korzyścią dla Klienta.

W Rzgowie obok Łodzi (przy CH Ptak) przygotowujemy dodatkowy magazyn logistyczny (niebawem – po umówieniu – będzie dostępny w nim test maszyny, odbiór, przeładunek itp.) postanowiliśmy zatem także z naszym serwisem przybliżyć się do Państwa. Centralę firmy mamy we wschodniej Polsce – w Lublinie – jednak mamy wielu klientów z całej Polski (i nie tylko Polski), więc od teraz mogą Państwo wybierać skąd liczymy kilometry – tak, żeby koszty dojazdu naszego serwisu były jak najbardziej korzystne dla Państwa!

Przykłady:

  • Wrocław – dotychczas 1100 km – obecnie tylko 430 km
  • Gdańsk – dotychczas 1200 km – obecnie tylko 700 km
  • Poznań – dotychczas 1000 km – obecnie tylko 480 km
  • Katowice – dotychczas 740 km – obecnie tylko 380 km
  • Warszawa – dotychczas 400 km – obecnie tylko 300 km
  • Łódź – dotychczas 600 km – obecnie policzymy dojazd tylko… 40 km

Oczywiście Klienci z Lublina i okolic mogą nadal wybrać liczenie dojazdu z Lublina (np. Chełm, Rzeszów, Siedlce…). Zawsze liczymy z korzyścią dla Klienta.

Oprócz serwisu z dojazdem mogą Państwo każdego dnia liczyć na naszą pomoc zdalną – jeżeli coś da się zrobić na odległość to zaradzimy – od tego jesteśmy by ekspresowo rozwiązywać Państwa problemy z ploterami Mutoh, Roland i Mimaki.

ZAPYTAJ FACHOWCA

    Temat zapytania (wymagany min. 1)
    Chcę kupić ploter / leasing, raty, dotacjaChcę kupić części / akcesoria / atramentyPotrzebuję serwisuJestem zainteresowany szkoleniamiChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterChcę zostać partnerem – serwisantemEnglish languageInny temat