Serwis plotera u Klienta (dojazd cała Polska)

Po co komu fachowcy z Plotery24.pl?

Jesteśmy po to by rozwiązywać problemy z Waszymi ploterami.
Wiemy, że przestój to strata. Wiemy, że nie chcesz czekać na serwis 2 tygodnie.
Twój ploter musi zacząć znowu drukować jak najszybciej! Dlatego wsiadamy w nasze auta i jedziemy do Was gdziekolwiek w Polsce – dzisiaj? jutro? pojutrze?

W czym tkwi przewaga serwisantów Plotery24.pl?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze… i czas (a czas to też pieniądz)

MOBILNOŚĆ I SZYBKOŚĆ

Dojeżdżamy na terenie całego kraju – w trybie pogotowia – szybko, bo tego potrzebujesz! Dzisiaj? Jutro? Pojutrze? Nie jesteśmy zbiurokratyzowaną korporacją, ale małym zespołem gotowym do szybkiego „gaszenia pożarów”.

CENA MA ZNACZENIE

Części importujemy sami dużo taniej, zapewniamy tani dojazd, mamy przystępne stawki za każdą roboczogodzinę – serwis plotera nie musi być aż taki drogi jak zwykle!

DOŚWIADCZENIE i WIEDZA

Posiadamy wieloletnie praktyczne doświadczenie w serwisowaniu ploterów, ale także w ich użytkowaniu – dzięki temu na problemy do rozwiązania patrzymy z perspektywy użytkownika! Pomagamy obniżyć koszty przy zachowaniu jakości druku i trwałości maszyn.

Serwis ploterów:

Pegasus – autoryzacja

ZAPYTAJ FACHOWCA

    Temat zapytania (wymagany min. 1)
    Chcę kupić ploter / leasing, raty, dotacjaChcę kupić części / akcesoria / atramentyPotrzebuję serwisuJestem zainteresowany szkoleniamiChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterChcę zostać partnerem – serwisantemEnglish languageInny temat