Skup ploterów używanych, zepsutych, niekompletnych

skup-ploterow-gotowka

Masz zbędny ploter? Uszkodzony? Niekompletny? Wypełnij formularz ofertowy podając możliwie dużo informacji, a prześlemy Ci bezpłatną wycenę w ciągu nawet kilku godzin.

 • Zapewniamy transport naszymi pojazdami dostawczymi na terenie całego kraju wraz z wyniesieniem z lokalu.
 • Gwarantujemy płatność gotówką w dniu odbioru - odbiór nawet w 1 dzień od ustalenia warunków transakcji.
 • Kupujemy plotery od firm, jak i od osób prywatnych (np. po zakończeniu działalności gospodarczej).
 • Skupujemy zarówno plotery markowe (Roland, Mutoh, Mimaki, Epson, HP), jak i chińskie zamienniki (np. Artemis, TwinJet, StormJet, Seron i wiele innych).
 • Kupimy każdy ploter - kwestia ceny (wyjątek stanowią bardzo stare modele lub drukarki do użytku domowego).
 • Skupujemy także drukarki bezpośrednie, DTG, plotery tnące, tablicowe, gilotyny elektryczne, laminatory i inne urządzenia związane z branżą poligraficzną i reklamową.
 • Preferujemy urządzenia mające do 5-10 lat, sporadycznie starsze, ale tylko w dobrej kondycji.
 • Kupujemy plotery zdekompletowane, uszkodzone (np. głowica lub płyta główna do wymiany), wymagające mniejszego lub większego serwisu, jak też całkiem sprawne.
 • Prosimy o podawanie w formularzu wszystkiego co wiadomo Państwu na temat stanu plotera - jeśli nas Państwo wprowadzicie podczas rozmów w błąd to po oględzinach na miejscu i tak nie kupimy Państwa plotera - my stracimy czas i paliwo, a Państwo nic nie zyskają - szanujmy się wzajemnie!
 • Prosimy o podawanie w formularzu orientacyjnej oczekiwanej ceny. Przy własnej wycenie proszę pamiętać, że nowe urządzenie ma katalogową cenę tylko w dniu zakupu, z gwarancją, u importera zapewniającego wsparcie itd. - później cena z każdym miesiącem systematycznie spada i wartość kilkuletniego egzemplarza na rynku wtórnym jest znacznie niższa od nowego.
 • Nasze wyceny są rzetelne i fachowe - bazują na wieloletniej znajomości realiów rynku wtórnego, kosztów części i napraw. Nawet jeśli nasze wyceny są czasem niższe od Państwa oczekiwań to proszę pamiętać, że to my po zakupie ponosimy znaczące koszty jak transport, serwis, konserwacje, magazynowanie w ogrzewanym budynku, poszukiwanie nabywcy, prezentacje (często przez kilka miesięcy) potencjalnym nabywcom, finalnie dowóz i instalacja u nowego użytkownika. Państwo w dniu sprzedaży dostają gotówkę i są pozbawieni kłopotu, związanego ze zbyciem niszowego sprzętu.

Zapraszamy do współpracy!

ZAPYTAJ FACHOWCA

  Temat zapytania (wymagany min. 1)
  Chcę kupić ploter / leasing, raty, dotacjaChcę kupić części / akcesoria / atramentyPotrzebuję serwisuJestem zainteresowany szkoleniamiChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterChcę zostać partnerem - serwisantemEnglish languageInny temat