Regeneracja głowic drukujących

Usługa polega na profesjonalnym czyszczeniu głowicy EPSON (MUTOH, MIMAKI, ROLAND), RICOH, TOSHIBA, SEIKO, KONICA, SPECTRA (dostarczonej wraz z adapterem głowicy - elementem na filtry-dampery) w naszym laboratorium serwisowym przy użyciu profesjonalnego urządzenia Print Head Doctor.

Mamy skuteczność na poziomie 8 na 10 głowic.

Głowice w których brakuje kilku dysz praktycznie 100% skuteczności. Bardzo zaschnięte po długim przestoju czasem nie dają się już wyczyścić.
Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nową głowicę warto spróbować czyszczenia u nas.

phd3-wyszparowany

JAK TO DZIAŁA?

 • Zamawiasz usługę w naszym sklepie lub kontaktujesz się z nami e-mailowo na adres info@plotery24.pl (konsultacja możliwości przepłukania głowicy - jeśli inna niż Epson DX5 w układzie 1x8 gniazd)
 • W odpowiedzi na e-mail otrzymasz potwierdzenie możliwości przyjęcia usługi dla Twojego modelu głowicy i wtedy przesyłasz do naszego biura (Plotery24.pl, Zadębie 157b, 20-253 Lublin) na swój koszt dobrze zabezpieczoną paczkę z głowicą wraz z opisem jakiego tuszu używałeś (typ, marka, dostawca) oraz Twoje dane do wysyłki i faktury (dostarczając 0,5L fluidu dedykowanego do stosowanego przez Ciebie tuszu zwiększasz szanse na udrożenienie głowicy - korzystamy z fluidów uniwersalnych dla danego typu tuszu np. ecosolvent, jednak jeśli Twój dostawca tuszu oferuje dedykowany fluid to zapewne będzie lepiej wymywał zatkane dysze po Twoim tuszu).
 • Niezwłocznie (2-5 dni roboczych) przeprowadzamy diagnozę i płukanie pełnym cyklem przy użyciu profesjonalnej myjki do głowic Print Head Doctor z rewersem (płukanie zazwyczaj odbywa się w soboty zatem chcąc ograniczyć przestój sugerujemy wysyłkę kurierską w czwartek - dostawa do nas w piątek - płukanie w sobotę - odsyłamy kurierem w poniedziałek - odbierasz we wtorek)
 • Po płukaniu udrożniającym zabezpieczamy starannie głowicę i wysyłamy kurierem paczką pobraniową
 • Nic nie płacisz przed wysłaniem głowicy, utrzymujemy stały kontakt z zamawiającymi
 • Nie odpowiadamy za inne przyczyny jak np. niedrożność przewodów tuszowych, niedrożność filtrów (damperów), niesprawność captopów i pompek pobierających tusz itp. Oczywiście możemy postarać się zdiagnozować przyczynę (jeśli to możliwe nieodpłatnie przez telefon) oraz usunąć inne usterki (np. wymiana przewodów, filtrów, pomp) na miejscu u Klienta po dojeździe
 • UWAGA! Po płukaniu na pewno drożność głowicy wzrośnie, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% drożności jak w fabrycznie nowej głowicy - często udaje się uzyskać bardzo dobre rezultaty do 100% nozzle check, jednak czasem przychodzą do nas głowice mocno zaschnięte i wówczas już nie jesteśmy w stanie pomóc. Z naszego punktu widzenia głowica odblokowana czy nieodblokowana to ten sam nakład pracy i środków czyszczących - składając zamówienie akceptujesz fakt, że nie jesteśmy w stanie przyjąć reklamacji na usługę płukania używanej głowicy drukującej, chociaż oczywiście dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa głowica odzyskała pełną sprawność.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Temat zapytania (wymagany min. 1)
  Chcę kupić ploter / leasing, raty, dotacjaChcę kupić części / akcesoria / atramentyPotrzebuję serwisuJestem zainteresowany szkoleniamiChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterChcę zostać partnerem - serwisantemEnglish languageInny temat