Regeneracja głowic drukujących

Usługa polega na profesjonalnym czyszczeniu głowicy EPSON (MUTOH, MIMAKI, ROLAND), RICOH, TOSHIBA, SEIKO, KONICA, SPECTRA (dostarczonej wraz z adapterem głowicy - elementem na filtry-dampery) w naszym laboratorium serwisowym przy użyciu profesjonalnego urządzenia Print Head Doctor.

Mamy skuteczność na poziomie 8 na 10 głowic.

Głowice w których brakuje kilku dysz praktycznie 100% skuteczności. Bardzo zaschnięte po długim przestoju czasem nie dają się już wyczyścić.
Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nową głowicę warto spróbować czyszczenia u nas.

phd3-wyszparowany

JAK TO DZIAŁA?

 • Zamawiasz usługę w naszym sklepie lub kontaktujesz się z nami e-mailowo na adres info@plotery24.pl (konsultacja możliwości przepłukania głowicy - jeśli inna niż Epson DX5 w układzie 1x8 gniazd)
 • W odpowiedzi na e-mail otrzymasz potwierdzenie możliwości przyjęcia usługi dla Twojego modelu głowicy i wtedy przesyłasz do naszego biura (Plotery24.pl, Zadębie 157b, 20-253 Lublin) na swój koszt dobrze zabezpieczoną paczkę z głowicą wraz z opisem jakiego tuszu używałeś (typ, marka, dostawca) oraz Twoje dane do wysyłki i faktury (dostarczając 0,5L fluidu dedykowanego do stosowanego przez Ciebie tuszu zwiększasz szanse na udrożenienie głowicy - korzystamy z fluidów uniwersalnych dla danego typu tuszu np. ecosolvent, jednak jeśli Twój dostawca tuszu oferuje dedykowany fluid to zapewne będzie lepiej wymywał zatkane dysze po Twoim tuszu).
 • Niezwłocznie (2-5 dni roboczych) przeprowadzamy diagnozę i płukanie pełnym cyklem przy użyciu profesjonalnej myjki do głowic Print Head Doctor z rewersem (płukanie zazwyczaj odbywa się w soboty zatem chcąc ograniczyć przestój sugerujemy wysyłkę kurierską w czwartek - dostawa do nas w piątek - płukanie w sobotę - odsyłamy kurierem w poniedziałek - odbierasz we wtorek)
 • Po płukaniu udrożniającym zabezpieczamy starannie głowicę i wysyłamy kurierem paczką pobraniową
 • Nic nie płacisz przed wysłaniem głowicy, utrzymujemy stały kontakt z zamawiającymi
 • Nie odpowiadamy za inne przyczyny jak np. niedrożność przewodów tuszowych, niedrożność filtrów (damperów), niesprawność captopów i pompek pobierających tusz itp. Oczywiście możemy postarać się zdiagnozować przyczynę (jeśli to możliwe nieodpłatnie przez telefon) oraz usunąć inne usterki (np. wymiana przewodów, filtrów, pomp) na miejscu u Klienta po dojeździe
 • UWAGA! Po płukaniu na pewno drożność głowicy wzrośnie, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% drożności jak w fabrycznie nowej głowicy - często udaje się uzyskać bardzo dobre rezultaty do 100% nozzle check, jednak czasem przychodzą do nas głowice mocno zaschnięte i wówczas już nie jesteśmy w stanie pomóc. Z naszego punktu widzenia głowica odblokowana czy nieodblokowana to ten sam nakład pracy i środków czyszczących - składając zamówienie akceptujesz fakt, że nie jesteśmy w stanie przyjąć reklamacji na usługę płukania używanej głowicy drukującej, chociaż oczywiście dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa głowica odzyskała pełną sprawność.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Temat zapytania (wymagany min. 1)
  Chcę kupić ploter, leasing, raty, dotacjaChcę kupić części, akcesoria, atramentyPotrzebuję serwisuJestem zainteresowany szkoleniamiChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterEnglish languageInny temat