Plotery używane po odbudowie serwisowej z gwarancją na rok

Masz dosyć zlecania wydruków? Chcesz szybciej i taniej drukować u siebie?
A może zwiększyć wydajność o kolejne metry w ciągu każdej godziny pracy i jednocześnie uniknąć przestojów w razie awarii jedynego plotera?
Oszczędź czas i pieniądze! Zyskaj zadowolenie Klientów z szybszej obsługi!

Szukasz porządnej maszyny ze wsparciem po zakupie?

  • Kup u nas ploter Mutoh, Roland, Mimaki, Summa, Graphtec po pełnym serwisie w niskich ratach leasingowych lub za gotówkę / z dotacji i zyskaj solidnego partnera oferującego pomoc telefoniczną i e-mailową, magazyn części zamiennych dostępnych od ręki, dobre atramenty z profilami, a także - w razie potrzeby - serwis z dojazdem w całej Polsce.
  • Maszyny dowozimy w całym kraju wraz z wniesieniem i szkoleniem w Twojej firmie.
  • Odbiór plotera to nie koniec, a początek naszej współpracy - nie ryzykuj zakupów od osób, z którymi kontakt urwie się zaraz po transakcji! Naszych fachowców możesz zapytać o wszystko - na początku o sprawy proste, a po zapoznaniu się z maszyną o kwestie bardziej skomplikowane - zawsze pomożemy, nie zostawimy Cię z problemem. Wspieramy naszych Klientów od kilku lat, dostarczyliśmy kilkaset ploterów, a wielu Klientów wraca do nas po kolejne maszyny, co jest dla nas dowodem zaufania i zadowolenia ze współpracy.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY W CENIE
(polisa na maszynę w PZU zawarta na kupującego - opłacona przez nas - z możliwością dalszego samodzielnego przedłużenia po roku)

Galeria kilku przykładowych ploterów wielkoformatowych z naszej oferty (rzeczywiste fotografie posiadanych egzemplarzy):

ZAPYTAJ FACHOWCA

    Temat zapytania (wymagany min. 1)
    Chcę kupić ploter, leasing, raty, dotacjaChcę kupić części, akcesoria, atramentyPotrzebuję serwisuJestem zainteresowany szkoleniamiChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterEnglish languageInny temat