Plotery używane po odbudowie serwisowej

Zajmujemy się skupem ploterów wielkoformatowych (często uszkodzonych, np. wymagających wymiany głowic i serwisu). Zakupione plotery przechodzą w naszym serwisie gruntowną odbudowę przywracającą je do pełnej sprawności jak po wyjściu z fabryki.
Skupujemy tylko plotery kilkuletnie z niewielkim przebiegiem. Mocno zużytych egzemplarzy po prostu nie opłaca się naprawiać.
Sprawne plotery sprzedajemy z dowozem, wniesieniem, instalacją, wsparciem technicznym, alternatywnymi tuszami oraz gwarancją rozruchową.
Zazwyczaj oferujemy 1 egzemplarz danego modelu w atrakcyjnej cenie, więc warto pospieszyć się z decyzją zakupową - ploter dostępny dzisiaj może szybko sprzedać się.

Galeria kilku przykładowych ploterów wielkoformatowych z naszej oferty (rzeczywiste fotografie posiadanych egzemplarzy):

ZAPYTAJ FACHOWCA

Temat zapytania (wymagany min. 1)
Chcę kupić ploterMam pytania o leasingChcę kupić akcesoriaChcę kupić częściChcę kupić atramentyPotrzebuję serwisuChcę wymienić ploter na nowszyChcę sprzedać swój ploterWspółpraca, dostawcyEnglish languageInny temat